O nas, a w zasadzie o mnie

Zacznę być może bardzo banalnie :) Ma na imię Renata, jestem matką, żoną, ale przede wszystkim kobietą. Kobietą, która wie czego chce, jest świadoma swoich potrzeb i uparcie dąży do celu. Nie jestem kobietą sukcesu, która żyje w świecie luksusu i może pochwalić się wielkimi osiągnięciami. Jestem jedną z Was, tą którą mijasz codziennie idąc do pracy, kobietą normalną, a może nawet zwyczajną. Mój sklep powstał z zamiłowania do pończoch, które zrodziło się wiele lat temu. Na samym początku pończochy stanowiły dla mnie tylko część garderoby przeznaczoną na wyjątkowe spotkania we dwoje. Po pewnym czasie i etapie oswajania się z nowym elementem garderoby, pończochy weszły na dobre do mojego codziennego życia i na pewno zostaną tutaj na długo. Swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i poradami dotyczącymi pończoch podzielę się wkrótce na powstającym właśnie blogu. 

Dla mnie pończochy to rodzaj biżuterii, która ozdabia kobiece nogi. Modele do pasa i wersje samonośne podkreślają piękny kształt i linię nóg, nadając im niepowtarzalnego wyglądu. Wiem, że na rynku jest mnóstwo sklepów internetowych z wyrobami pończoszniczymi, a Miss Denier może wydawać się tylko jednym z wielu. Nic bardziej mylnego! Będąc pomysłodawczynią i współzałożycielką internetowego atelier Miss Denier za swój cel obrałam nie tylko samą sprzedaż. Komponując kolekcję pończoch skupiłam się przede wszystkim na doborze różnorodnej i ciekawej propozycji, która zadowoli wszystkie klientki i każda z nich znajdzie coś specjalnego dla siebie. Jednym z moich celów jest także ułatwienie wejścia do świata pończoch wszystkim kobietom rozpoczynającym przygodę z tym bardzo eleganckim i zmysłowym elementem damskiej garderoby. Podpowiadam i doradzam przy wyborze odpowiedniego modelu pończoch, który idealnie sprawdzi się do pracy, elegancko ozdobi nogi podczas spotkania lub będzie optymalnym uzupełnieniem stylizacji tworzonej na inną okazję.

Jak niemal każda z nas nie jestem idealna i wiele kwestii postrzegam z całą pewnością inaczej. Dlatego też pozostaję otwarta na wszelkie sugestie dotyczące Miss Denier oraz aktualnych kolekcji. Z przyjemnością czytam nie tylko wszystkie miłe wiadomości do klientek mojego wirtualnego atelier, ale również maile z odrobiną krytyki i sprawdzonymi radami oraz podpowiedziami.

Napisz do mnie, jestem tutaj dla Ciebie!