Czas i koszt dostawy

Błyskawiczna realizacja zamówień w sklepie Miss Denier

Miss Denier oferuje błyskawiczną realizację zamówień i szybką wysyłkę zamówionych produktów.

Czas realizacji zamówienia i koszt dostawy — przesyłki krajowe

  TABELA KOSZTÓW DOSTAWY

  Wartość zamówienia do 199 zł
  powyżej 199 zł
  Paczkomaty InPost
  12,80 zł
  darmowa dostawa
  Kurier FedEx 16,80 zł 16,80 zł
  Kurier InPost
  16,80 zł
  16,80 zł

   Dostawy do paczkomatów InPost realizowane są od poniedziałku do piątku.

   Dostawy za pośrednictwem firm kurierskich InPost oraz FedEx realizowane są od poniedziałku do piątku. Kurierzy InPost i FedEx nie dostarczają przesyłek w soboty, niedziele oraz w święta i pozostałe dni ustawowo wolne od pracy.

   • Zamówienia z opcją wysyłki do paczkomatu InPost złożone i opłacone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku realizujemy i wysyłamy tego samego dnia.

   • Zamówienia z opcją wysyłki kurierem InPost złożone i opłacone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku realizujemy i wysyłamy tego samego dnia.

   • Zamówienia z opcją wysyłki kurierem FedEx złożone i opłacone do godziny 11:00 od poniedziałku do piątku realizujemy i wysyłamy tego samego dnia.

   • Zamówienia otrzymane w innym czasie oraz złożone i opłacone w dniach wolnych od pracy oraz w święta, realizowane są w kolejnym dniu roboczym.

   Rekomendujemy przesyłki InPost

   Aktualnie, najszybszą formą dostawy są usługi InPost, które z imponującą skutecznością 96%, docierają do naszych klientów już następnego dnia roboczego (bez uwzględnienia weekendów i dni wolnych od pracy),

   W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z wyborem odpowiedniej dostawy prosimy o kontakt.

   Czas i koszt dostawy — przesyłki zagraniczne

   Wysyłka zamówień poza granicę kraju odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej FedEX.

   Koszt wysyłki uzależniony jest od kraju docelowego i widoczny jest podczas składania zamówienia.

   • Zamówienia z opcją wysyłki poza granicę kraju złożone i opłacone do godziny 11:00 od poniedziałku do piątku przygotowujemy do wysyłki tego samego dnia.

    

   Information for foreign customers

   International delivery

   Orders are shipped internationally via GLS, FedEX and UPS delivery services. The shipping cost depends on the destination country and is visible when placing the order.

   International orders placed and paid for by 2 pm from Monday to Friday, are prepared for shipment on the same day, while the pickup by the courier company takes place on the next business day.